Iranian

khode man rastesh moshkeli nadaram albate tooye LK ba 12/7
tooye LK karayi ke mikonam baraye kam shodan shans ban, random dungeon e ya BG (bedoon bot khodam play midam kamel) mitoone shans ban ro kam kone vali khob be nazaram dar nahayat kheyli time hayi shansie inke ban shid
hich reason kamel i ham hich vaght nemigam behetoon masalan tahesh bezane bot o hack ya masalan Economy vali nemiad bege ke chikar kardid ke detect shodid baraye hamin hichkas nemitoone bege folan kar o bokonid dige ban nemishid tanha rahesh time bala nazashtane be nazare man ka onam shans ban ro kam mikone na joori ke aslan ban nashid
 

imorall

Member
alan backpaddle mire aghab kheili zaye bad bazi vaghta nemire tik mizaneo ina check kardam hame hamin moshkelo dashtan shayad vase in chiza report ziad shodamo ban shodam
 

adm1ral

New member
In reply to MahdionisM: [bale]

Salam man mikham in bot ro baraye herbo mine dragon flight bezaram chanta soal dashtam

Hero full herbo mine hast

1. Saati cheghadr gold mizane betore miangin?
2. Che saatayi bezaram ke ehtemale ban kamtar bashe?
3. Che karhayi mishe kard k darsade ban kamtar she?
4. Hadaghal modati k ban nmisshe cheghadr hast?
 
In reply to adm1ralz: [Salam man mikham in bot ro baraye herbo mine dragon flight bezaram chanta soal dashtam

Hero full herbo mine hast

1. Saati cheghadr gold mizane betore miangin?
2. Che saatayi bezaram ke ehtemale ban kamtar bashe?
3. Che karhayi mishe kard k darsade ban kamtar she?
4. Hadaghal modati k ban nmisshe cheghadr hast?]

1. Bastegi be profile i use midid dare fek mikonam alan 10k ina bashe vali baz sabr konid az bache haye retail beporsam vasatoon
2. 12/7 bezarid (12 saat dar rooz)
3. activity mesle random dungeon zadan mitoone darsadesho kam kone vali khob dar kol ye seri ban ha shansie
4. Aslan moshakhas nist ama mamoolan balaye 1 mah
 
Top